fbpx

STOLIK KAWOWY VERONA


MATERIAŁ
drewno dębowe / jesionowe, stal


PROPONOWANE WYMIARY
60 x 60 cm
80 x 80 cm
90 x 60 cm
110 x 60 cm

Wysokość: 45 cm
Grubość blatu: 4 – 4,5 cm


TERMIN REALIZACJI
do 42 dni roboczych


CENA
od 1350 zł

 

 

 

STOLIK KAWOWY VERONA


Designerski Stolik Verona to propozycja dla miłoścników geometrycznych form.
Zaprojektowany z myślą o loftowych wnętrzach, sprawdzi się również w bardziej klasycznych aranżacjach. Ścięty pod kątem blat dopełnia rozchodzącą się ku górze stalową podstawę. Zdjęcie prezentuje blat dębowy na stalowej podstawie w kolorze czarnym.

Marka Vinelli tworzy meble na indywidualne zamówienie, które cechuje unikalność i dbałość o każdy detal. Wybierając produkty z naszej kolekcji mają Państwo pewność, że jakość materiałów i wykonania są na najwyższym poziomie. Każdy mebel projektowany jest w oparciu o najnowsze światowe trendy. Produkty sygnowane znakiem firmowym marki Vinelli to prawdziwe dzieła sztuki, które będą zachwycały przez wiele pokoleń.

Formularz indywidualnego zamówienia


  !
  Potrzebujesz innego materiału, wybarwienia? Skontaktuj się z nami.

  MATERIAŁ BLATU


  WYMIARY

  Sugerowana wysokość - 45 cm  WYKOŃCZENIE PODSTAWY


  KONTAKT

  Zamawiając akceptujesz regulamin  Jeśli interesuje Państwa inny model mebla prosimy o przesłanie zapytania korzystając z zakładki Kontakt lub na adres mailowy info@vinelli.pl.


  Cechą naturalnych surowców jest ich niejednorodność, dlatego też każdy mebel jest niepowtarzalny i może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Prezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych.

  Call Now ButtonZadzwoń do nas