fbpx

STOLIK KAWOWY DALLAS


MATERIAŁ
marmur / lite drewno, stal


WYMIARY
Stolik dostępny w dowolnym wymiarze, możliwość pełnej personalizacji.
Najczęściej wybierane wymiary:
Ø 50 cm
Ø 80 cm
Wysokość: 45 cm / 55 cm, Grubość blatu: 2 – 3 cm


TERMIN REALIZACJI
do 42 dni roboczych


CENA
od 1700 zł

 

 

 

STOLIK KAWOWY Z MARMURU DALLAS


Niezwykle efektowny, okrągły stolik kawowy z marmuru o minimalistycznej formie. Łączy w sobie wszystko co najlepsze: szlachetne materiały, ponadczasowe wzornictwo i elegancję.
Dostępny w dowolnym wymiarze i w różnych opcjach materiałowych.
 
Stolik prezentuje się bardzo stylowo zarówno solo jak i w komplecie ❤️
 
Jeden z prezentowanych na zdjęciach stolik eksponuje włoski marmur Bianco Carrara. Drugi natomiast, wykonany został z bielonego drewna dębowego, przy zachowaniu jego naturalnego usłojenia.
Stoliki mogą stanąć obok siebie, gdzie jeden stolik nachodzi na drugi, zajmując przy tym mniej miejsca, lub osobno gdzie niższy stolik staje się tym centralnym, natomiast wyższy będzie nam służył jako pomocnik do odkładania niezbędnych rzeczy lub dekoracji.
 
W tym projekcie po raz kolejny udowadniamy, że marmur i drewno to idealny duet, wzajemnie uzupełniających się materiałów. ❤️
 

 

Marka Vinelli tworzy meble na indywidualne zamówienie, które cechuje unikalność i dbałość o każdy detal. Wybierając produkty z naszej kolekcji mają Państwo pewność, że jakość materiałów i wykonania są na najwyższym poziomie. Każdy mebel projektowany jest w oparciu o najnowsze światowe trendy.
Produkty sygnowane znakiem firmowym marki Vinelli to prawdziwe dzieła sztuki, które będą zachwycały przez wiele pokoleń.

Formularz indywidualnego zamówienia


  !
  Potrzebujesz innego materiału, wybarwienia? Skontaktuj się z nami.

  MATERIAŁ BLATU


  WYMIARY STOŁU

  Sugerowana wysokość - 45 cm


  WYKOŃCZENIE PODSTAWY


  KONTAKT

  Zamawiając akceptujesz regulamin  Jeśli interesuje Państwa inny model mebla prosimy o przesłanie zapytania korzystając z zakładki Kontakt lub na adres mailowy info@vinelli.pl.


  Cechą naturalnych surowców jest ich niejednorodność, dlatego też każdy mebel jest niepowtarzalny i może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Prezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych.

  Call Now ButtonZadzwoń do nas