fbpx

STÓŁ VENICE „Cut”


MATERIAŁ
drewno dębowe / jesionowe, stal


PROPONOWANE WYMIARY
Ø 100 cm
Ø 120 cm
Ø 140 cm

Wysokość: 76 cm
Grubość blatu: 4 – 4,5 cm


TERMIN REALIZACJI
do 42 dni roboczych


CENA
od 3700 zł

STÓŁ VENICE “Cut”


Stół Venice „Cut” to smuklejsza, jednak równie efektowna wersja modelu Venice. Cechuje go oryginalność i ponadczasowy design – cechy, które nie pozwolą przejść obok tego stołu obojętnie.

Solidny blat stołu Venice wykonujemy w całości ręcznie ze starannie selekcjonowanego drewna dębowego lub jesionowego. Poprzez ścięcie blatu pod odpowiednim kątem uzyskujemy designerską, a za razem lekką formę. Podstawę stołu Venice stanowi stelaż o ciekawej formie, wykonany z wysokogatunkowej stali. 

Na blacie tego modelu przepięknie prezentuje się mozaika o wyrafinowanym wzorze rozchodzących się promieni. Model idealnie prezentuje się w komplecie ze stolikiem kawowym o tym samym kształcie. 

Marka Vinelli tworzy meble na indywidualne zamówienie, które cechuje unikalność i dbałość o każdy detal. Wybierając produkty z naszej kolekcji mają Państwo pewność, że jakość materiałów i wykonania są na najwyższym poziomie. Każdy mebel projektowany jest w oparciu o najnowsze światowe trendy. Produkty sygnowane znakiem firmowym marki Vinelli to prawdziwe dzieła sztuki, które będą zachwycały przez wiele pokoleń.

Formularz indywidualnego zamówienia


  !
  Potrzebujesz innego materiału, wybarwienia? Skontaktuj się z nami.

  MATERIAŁ BLATU


  WYMIARY STOŁU

  Sugerowana wysokość - 45 cm


  WYKOŃCZENIE PODSTAWY


  KONTAKT

  Zamawiając akceptujesz regulamin  Jeśli interesuje Państwa inny model mebla prosimy o przesłanie zapytania korzystając z zakładki Kontakt lub na adres mailowy info@vinelli.pl.


  Cechą naturalnych surowców jest ich niejednorodność, dlatego też każdy mebel jest niepowtarzalny i może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Prezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych.

  Call Now ButtonZadzwoń do nas