fbpx

STÓŁ OSLO


MATERIAŁ
drewno dębowe / jesionowe, stal


PROPONOWANE WYMIARY
120 x 80 cm
160 x 100 cm
180 x 100 cm

Wysokość: 76 cm
Grubość blatu: 4 – 4,5 cm


TERMIN REALIZACJI
do 42 dni roboczych


CENA
od 3360 zł

 

 

 

STÓŁ DĘBOWY OSLO


Dębowy stół Oslo to nowoczesny stół na geometrycznej, stalowej podstawie. Całość dopełnia szlachetny, masywny blat dębowy o grubości 4 cm.

W tym modelu to oryginalna postawa gra pierwsze skrzypce. Jest nietuzinkowa poprzez zastosowanie charakterystycznych dla tego modelu kątów. Konstrukcja została wykonana ręcznie z dbałością o każdy detal.
Masywny blat dębowy o grubości ok. 4 cm stanowi piękne zwieńczenie stołu. Tworzony jest od podstaw ręcznie ze starannie wyselekcjonowanego drewna dębowego lub jesionowego.

W tym projekcie udowadniamy, że charakterystyczny design może iść w parze z komfortem, gdyż domownicy mogą swobodnie usiąść przy stole z każdej strony.
Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i skandynawskim i z pewnością doda wnętrzu nieco “pikanterii”.

Marka Vinelli tworzy meble na indywidualne zamówienie, które cechuje unikalność i dbałość o każdy detal. Wybierając produkty z naszej kolekcji mają Państwo pewność, że jakość materiałów i wykonania są na najwyższym poziomie. Każdy mebel projektowany jest w oparciu o najnowsze światowe trendy. Produkty sygnowane znakiem firmowym marki Vinelli to prawdziwe dzieła sztuki, które będą zachwycały przez wiele pokoleń.

Formularz indywidualnego zamówienia


  !
  Potrzebujesz innego materiału, wybarwienia? Skontaktuj się z nami.

  MATERIAŁ BLATU


  WYMIARY

  Sugerowana wysokość - 76 cm  WYKOŃCZENIE PODSTAWY


  KONTAKT

  Zamawiając akceptujesz regulamin  Jeśli interesuje Państwa inny model mebla prosimy o przesłanie zapytania korzystając z zakładki Kontakt lub na adres mailowy info@vinelli.pl.


  Cechą naturalnych surowców jest ich niejednorodność, dlatego też każdy mebel jest niepowtarzalny i może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Prezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych.

  Call Now ButtonZadzwoń do nas