fbpx

STÓŁ DĘBOWY CANBERRA


MATERIAŁ
lite drewno dębowe / jesionowe, stal


PROPONOWANE WYMIARY

160 x 100 cm
180 x 100 cm

Wysokość: 76 cm
Grubość blatu: 4 – 4,5 cm


TERMIN REALIZACJI
do 42 dni roboczych


CENA
od 3900 zł

 

 

OPIS


Dębowy stół Canberra łączy w sobie ekstrawagancką formę i wyrazisty styl. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach z klasą. Szlachetny, dębowy blat opiera się na oryginalnej podstawie z wysokogatunkowej stali malowanej proszkowo. Poprzez ścięcie blatu pod odpowiednim kątem uzyskujemy designerską, a za razem lekką formę.
Obok takiego stołu z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie!

Blaty naszych stołów wykonujemy w całości ręcznie ze starannie selekcjonowanego drewna dębowego lub jesionowego. Eksponujemy naturalną strukturę litego drewna impregnując jego powierzchnię olejem. Dysponujemy szerokim wachlarzem wykończeń, dzięki temu możemy dostosować wybarwienie, czy wielkość mebla do Twoich indywidualnych potrzeb.

Marka Vinelli tworzy meble na indywidualne zamówienie, które cechuje unikalność i dbałość o każdy detal. Wybierając produkty z naszej kolekcji mają Państwo pewność, że jakość materiałów i wykonania są na najwyższym poziomie. Każdy mebel projektowany jest w oparciu o najnowsze światowe trendy. Produkty sygnowane znakiem firmowym marki Vinelli to prawdziwe dzieła sztuki, które będą zachwycały przez wiele pokoleń.

Formularz indywidualnego zamówienia


  !
  Potrzebujesz innego materiału, wybarwienia? Skontaktuj się z nami.

  MATERIAŁ BLATU


  WYMIARY

  Sugerowana wysokość - 76 cm  WYKOŃCZENIE PODSTAWY


  KONTAKT

  Zamawiając akceptujesz regulamin  Jeśli interesuje Państwa inny model mebla prosimy o przesłanie zapytania korzystając z zakładki Kontakt lub na adres mailowy info@vinelli.pl.


  Cechą naturalnych surowców jest ich niejednorodność, dlatego też każdy mebel jest niepowtarzalny i może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Prezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych.

  Call Now ButtonZadzwoń do nas