fbpx

STÓŁ DĘBOWY BOSTON


MATERIAŁ
drewno dębowe / jesionowe, stal


PROPONOWANE WYMIARY
120 x 80 cm
160 x 100 cm
180 x 100 cm

Wysokość: 76 cm
Grubość blatu: 4 – 4,5 cm


TERMIN REALIZACJI
do 42 dni roboczych


CENA
od 3200 zł

 

 

 

STÓŁ BOSTON


Less is more, czyli Mniej znaczy więcej – to zasada, która poświęcała nam podczas projektowania tego stołu.
Jego ponadczasowa i prosta forma pozwala skupić uwagę na pięknym, masywnym blacie dębowym, tworzonym od podstaw ręcznie ze starannie wyselekcjonowanego drewna dębowego. Wspomniany blat drewniany podpiera dodatkowy profil, co nadaje mu solidności i oryginalnego wykończenia.

Konstrukcja stołu wykonaną została z dbałością o detal z wysokogatunkowej stali malowanej proszkowo na dowolny kolor RAL lub stali nierdzewnej polerowanej na efekt lustra.

Dodatkowo stół jest bardzo praktyczny, gdyż niemal cała długość robocza blatu jest wykorzystana, dając możliwość swobodnego korzystania z miejsc siedzących przy stole.

Ten model idealnie sprawdzi się jako centrum spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, sprawiając, że każdy posiłek stanie się przyjemnością i okazją do długich rozmów. A co najważniejsze – jego piękno nigdy nie wyjdzie z mody.

Stół dębowy Boston może służyć również jako idealne miejsce do pracy. Na specjalne zamówienie możemy wykonać biurko w wersji z wbudowanym gniazdkiem otwieranym automatycznie.


 

Marka Vinelli tworzy meble na indywidualne zamówienie, które cechuje unikalność i dbałość o każdy detal. Wybierając produkty z naszej kolekcji mają Państwo pewność, że jakość materiałów i wykonania są na najwyższym poziomie. Każdy mebel projektowany jest w oparciu o najnowsze światowe trendy. Produkty sygnowane znakiem firmowym marki Vinelli to prawdziwe dzieła sztuki, które będą zachwycały przez wiele pokoleń.

Formularz indywidualnego zamówienia


  !
  Potrzebujesz innego materiału, wybarwienia? Skontaktuj się z nami.

  MATERIAŁ BLATU


  WYMIARY

  Sugerowana wysokość - 76 cm  WYKOŃCZENIE PODSTAWY


  KONTAKT

  Zamawiając akceptujesz regulamin  Jeśli interesuje Państwa inny model mebla prosimy o przesłanie zapytania korzystając z zakładki Kontakt lub na adres mailowy info@vinelli.pl.


  Cechą naturalnych surowców jest ich niejednorodność, dlatego też każdy mebel jest niepowtarzalny i może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Prezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych.

  Call Now ButtonZadzwoń do nas