fbpx

KONSOLA FERRARA “Marble”


MATERIAŁ
marmur, stal


PROPONOWANE WYMIARY
70 x 30 cm
90 x 35 cm
110 x 35 cm

Wysokość: 80 cm
Grubość blatu: 2 cm


TERMIN REALIZACJI
do 42 dni roboczych


CENA
od 1120 zł

 

 

 

KONSOLA FERRARA “Marble”


Konsola Ferrara to kwintesencja lekkiego, eleganckiego stylu.
Prosta, lecz niebanalna forma przykuje uwagę już od pierwszego spojrzenia. Marmurowy blat na stalowej podstawie tworzy minimalistyczną i elegancką całość. To piękny i funkcjonalny model do każdego holu i salonu.

Marka Vinelli tworzy meble na indywidualne zamówienie, które cechuje unikalność i dbałość o każdy detal. Wybierając produkty z naszej kolekcji mają Państwo pewność, że jakość materiałów i wykonania są na najwyższym poziomie. Każdy mebel projektowany jest w oparciu o najnowsze światowe trendy. Produkty sygnowane znakiem firmowym marki Vinelli to prawdziwe dzieła sztuki, które będą zachwycały przez wiele pokoleń.

Formularz indywidualnego zamówienia


  !
  Potrzebujesz innego materiału, wybarwienia? Skontaktuj się z nami.

  MATERIAŁ BLATU


  WYMIARY

  Sugerowana wysokość - 75 cm  WYKOŃCZENIE PODSTAWY


  KONTAKT

  Zamawiając akceptujesz regulamin  Jeśli interesuje Państwa inny model mebla prosimy o przesłanie zapytania korzystając z zakładki Kontakt lub na adres mailowy info@vinelli.pl.


  Cechą naturalnych surowców jest ich niejednorodność, dlatego też każdy mebel jest niepowtarzalny i może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Prezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych.

  Call Now ButtonZadzwoń do nas