fbpx

KONSOLA BOLOGNA


MATERIAŁ
marmur / lite drewno, stal


PROPONOWANE WYMIARY
70 x 30 cm
90 x 35 cm
110 x 35 cm

Wysokość: 80 cm
Grubość blatu: 2 cm


TERMIN REALIZACJI
do 42 dni roboczych


CENA
od 1290 zł

 

 

 

KONSOLA BOLOGNA


Naturalne piękno kamienia i czerń lakierowanej stali – to przepis na ekstrawagancką konsolę. Blat tego modelu wykonany jest ze starannie dobranego fragmentu marmuru. Uwagę przykuwa oryginalny, symetryczny wzór u podstawy konsoli. To wyjątkowy mebel, który ma zachwycać designem już od progu.

Marka Vinelli tworzy meble na indywidualne zamówienie, które cechuje unikalność i dbałość o każdy detal. Wybierając produkty z naszej kolekcji mają Państwo pewność, że jakość materiałów i wykonania są na najwyższym poziomie. Każdy mebel projektowany jest w oparciu o najnowsze światowe trendy. Produkty sygnowane znakiem firmowym marki Vinelli to prawdziwe dzieła sztuki, które będą zachwycały przez wiele pokoleń.

Formularz indywidualnego zamówienia


  !
  Potrzebujesz innego materiału, wybarwienia? Skontaktuj się z nami.

  MATERIAŁ BLATU


  WYMIARY

  Sugerowana wysokość - 75 cm  WYKOŃCZENIE PODSTAWY


  KONTAKT

  Zamawiając akceptujesz regulamin  Jeśli interesuje Państwa inny model mebla prosimy o przesłanie zapytania korzystając z zakładki Kontakt lub na adres mailowy info@vinelli.pl.


  Cechą naturalnych surowców jest ich niejednorodność, dlatego też każdy mebel jest niepowtarzalny i może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Prezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych.

  Call Now ButtonZadzwoń do nas