fbpx

STÓŁ DĘBOWY LIVORNO


MATERIAŁ
drewno dębowe / marmur, stal malowana proszkowo


PROPONOWANE WYMIARY
120 x 80 cm
160 x 100 cm
180 x 100 cm

Wysokość: 76 cm
Grubość blatu: 4 – 4,5 cm


TERMIN REALIZACJI
do 42 dni roboczych


CENA
od 3690 zł

 

 

 

OPIS


Ten wyjątkowo efektowny stół jadalniany to propozycja dla osób odważnych, ceniących oryginalne wzornictwo.

Szczególną uwagę zwraca na siebie podstawa stołu – stelaż o interesującej formie, wykonany z wysokogatunkowej stali malowanej proszkowo na dowolny kolor RAL.

Całość dopełnia solidny blat wykonany w całości ręcznie ze starannie selekcjonowanego drewna dębowego lub jesionowego. Poprzez ścięcie blatu pod odpowiednim kątem uzyskujemy designerską, a za razem lekką formę. Eksponujemy naturalną strukturę drewna impregnując jego powierzchnię olejem wysokiej jakości. Stół dostępny również w wersji z marmurem.

Marka Vinelli tworzy meble na indywidualne zamówienie, które cechuje unikalność i dbałość o każdy detal. Wybierając produkty z naszej kolekcji mają Państwo pewność, że jakość materiałów i wykonania są na najwyższym poziomie. Każdy mebel projektowany jest w oparciu o najnowsze światowe trendy. Produkty sygnowane znakiem firmowym marki Vinelli to prawdziwe dzieła sztuki, które będą zachwycały przez wiele pokoleń.

Formularz indywidualnego zamówienia


!
Potrzebujesz innego materiału, wybarwienia? Skontaktuj się z nami.

MATERIAŁ BLATU


WYMIARY

Sugerowana wysokość - 76 cmWYKOŃCZENIE PODSTAWY


KONTAKT

Zamawiając akceptujesz regulaminJeśli interesuje Państwa inny model mebla prosimy o przesłanie zapytania korzystając z zakładki Kontakt lub na adres mailowy info@vinelli.pl.


Cechą naturalnych surowców jest ich niejednorodność, dlatego też każdy mebel jest niepowtarzalny i może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Prezentowane kolory mogą odbiegać od rzeczywistych.

Call Now ButtonZadzwoń do nas